Тренування з ММА та бойового самбо

вул. Академіка Заболотного 150а (6 поверх), спортивний клуб "Strong(ER)"
тел.: (095) 89-59-102

Про нас

Клуб існує з 2013 року, і є членом Федерації змішаних єдиноборств (ММА) України і Федерації бойового самбо України.

Функціонують дорослі і дитячі групи. Спортсмени клубу регулярно і успішно приймають участь у змаганнях з контактних видів єдиноборств змішаного типу: ММА, бойового самбо, панкратіону, комбат дзю-дзюцу.

З 2020 року проводяться внутрішні екзамени, що проходять 2 рази на рік, що допомагають займаючимся систематизувати отримані знання, перевірити фізичну і психологічну готовність.

Наголошуємо, що навчання проходить з дисциплін ММА і бойове самбо. Це не суміш кікбоксина з джиу-джитсу, чи щось подібне, а саме ММА зі своєю специфікою: технічними, тактичними особливостями і відповідним образом побудованим тренувальним процесом.

Що потрібно для тренувань?

Для початку (протягом першого місяця занять) вас знадобляться лише:

 • будь-яка зручна спортивна форма (наприклад, шорти + футболка)
 • капці, щоб переміщуватись від роздягальні до борцівського килима і назад

Чим швидше ви дістанете наступні елементи екіпірування, тим швидше зможете розпочати повноцінно відпрацьовувати техніку в парах:

 • капа (однорядна)
 • боксерскі рукавиці (вагою мінімум 10 унцій)
 • пахова раковина
 • щитки на гомілку

Ідеальний набір екіпірування завершують:

 • перчатки з відкритими пальцями (мінімум 6 унцій)
 • шолом

Що таке ММА?

ММА (англ. Mixed Martial Arts - змішані бойові мистецтва) - сучасний вид єдиноборств, що народився завдяки так званим "боям без правил", що з'явилися напочатку 90-х років ХХ століття і мали мету "визначити кращий стиль бойових мистецтв".

Довгий час ММА існували лише в форматі професійних турнірів. Рік за роком допрацьовувалися правила подібних змагань і вдосконалювалося суддівство, зводячи до мінімуму можливість отримання травми, формувалися найбільш ефективний технічний арсенал і тактика. Як результат, окрім професійних  турнірів, сьогодні ми маємо один з найбільш популярних і масових видів спорту. В теперішній час існує декілька міжнародних федерацій, що розвивають аматорський напрямок в змішаних єдиноборствах, найбільшими з них є IMMAF и GMMAF.

В Україні змішані єдиноборства (ММА) в 2013 році визнано офіційним видом спорту.

Що таке бойове самбо?

Бойове самбо - різновид змішаних єдиноборств, що зформувався на території бувшого СРСР, з самого початку на основі радянського САМБО (рос. САМооборона Без Оружия). Голова відмінна риса бойового самбо від класичних ММА в наявності куртки-самбовки, яка вносить деякі технічні особливості: можливість проведення кидків і ударів з захватом за одяг, проведення задушливих прийомів за допомогою відворота і т.п. При цьому, наявність куртки наближає технікі до "вуличних" умов (все-таки в наших широтах, більшу частину року ми носимо досить міцний верхній одяг).

Представники бойового самбо успішно приймають участь як в аматорських, так і в професійних турнірах з ММА. Багато "зірок" професійних ММА є вихідцями як раз з бойового самбо о- Федір Ємельяненко, Хабіб Нурмагомедов, Ярослав Амосов та інш.

Тренери

Христенко Тарас Анатолійович
Христенко Тарас АнатолійовичСтарший тренер
Випускник Національного педагогічного університета ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Фізичне виховання". Переможець і призер турнірів з кьокусінкай карате, кемпо, рукопашного бою, таеквондо та кікбоксингу.
Коба Катерина Володимирівна
Коба Катерина ВолодимирівнаТренер дитячих груп
Чемпіонка України зі змішаних єдиноборств (ММА) 2017 р. Переможниця і призер відкритих турнірів з кікбоксингу (розділ К-1) і бразильського джиу-джитсу

Графік тренувань

Увага! Поки старший тренер нашого клубу захищає країну від рашистсько-фашистських загарбників на сході України, тренування проходять під керівництвом одного з найдосвідченіших спортсменів нашого клубу, Ігоря Карпенка - володаря Кубку Світу за версією IFEF, кубку України з комбат дзю-дзюцу, бронзового призера Чемпіонату Світу з комбат дзю-дзюцу, багаторазового призера чемпіонатів України зі змішаних єдиноборств (ММА), комбат дзю-дзюцу та бойового самбо.

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ
Загальна група (від 14 років і старші):
19:00 - 20:30                      19:00 - 20:30                      19:00 - 20:30

10:00-11:30
(за попередньою домовленністю)

* З детальною інформацією щодо тренувань дітей молодшого віку (6-12 років), ви можете ознайомитися на сайті mma-kids.kiev.ua.

Групові тренування

800 грн\міс

Збірна команда

400 грн\міс

Разове тренування

150 грн\тренування

Персональне тренування

400 грн\год

Телефони і E-mail

Від 13 років і старші:

 +38 (096) 102-43-04
 +38 (066) 45-88-194

  info@mma.kiev.ua


До 13 років:

 +38 (095) 89-59-102

Телефони і E-mail

Від 12 років і старші:

  +38 (096) 102-43-04
  +38 (066) 45-88-194

  info@mma.kiev.ua


До 12 років:

  +38 (095) 89-59-102

Наша адреса

  м. Київ, Голосіївський район
вул. Академіка Заболотного 150А, 6 поверх
спортивный клуб Strong(ER)

Транспорт:

 • зупинка "Інститут бджільництва"
  - тролейбус №11
  - маршрутки №56К (576), 496, 507
 • зупинка "вул. Метрологічна"
  - маршрутки №444, 548

Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах

Facebook: MMAinKiev

Instagram: @bhg_fight_team

YouTube: BHGFightTeam

Як нас знайти:

Наші партнери

2013-2021 © BHG Training Center. Всі права захищено.